• Priekulės socialinių paslaugų centras
  • Priekulės socialinių paslaugų centras
  • Priekulės socialinių paslaugų centras
  • Priekulės socialinių paslaugų centras

Pozityvios tėvystės įgūdžių ugdymo mokymai

Šių metų lapkričio 8 – 29 dienomis (trečiadieniais) mamos rinkosi į „ Pozityvios tėvystės įgūdžių ugdymo“ mokymus. Šį kartą mokymai vyko Veiviržėnų „Jono Lankučio viešojoje bibliotekoje“. Džiugina tai, jog mokymais susidomėjo 11 mamų. Mokymų metu mamos turėjo galimybę dalintis patirtimi, išmėginti įvairias praktines užduotis. Taip pat gilinosi į vaikų raidos ypatumus, skirtinguose amžiaus tarpsniuose kylančius sunkumus, stengėsi atpažinti savo bei vaikų jausmus bei išmoko taikyti pozityvios disciplinos principus. Mokymų pabaigą vainikavo išklausytų mokymų pažymėjimai.

(Mokymai surengti LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos finansuojamo vaikų dienos centrų projekto „Būkime drauge“ lėšomis. )

Psichologė Kristina Tomasaitė – Jasinskienė

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“. Daugiau informacijos apie privatumo politiką.