• Priekulės socialinių paslaugų centras
  • Priekulės socialinių paslaugų centras
  • Priekulės socialinių paslaugų centras
  • Priekulės socialinių paslaugų centras

Teatro diena 2018

2018-03-27

2018 metų kovo 27 dieną Priekulės socialinių paslaugų centras svečiavosi Kretingos Dienos veiklos centre, kuriame vyko šventė, skirta Tarptautinei teatro dienai paminėti. Renginyje taip pat dalyvavo ir kiti draugai iš VŠĮ Protiškai neįgalaus jaunimo užimtumo dienos centro, Šilalės socialinių paslaugų namų, Šilutės socialinių paslaugų centro, BĮ Gargždų socialinių paslaugų centro, BĮ Klaipėdos neįgaliųjų centro „Klaipėdos lakštutė“, Dienos veiklos centro Salantų padalinio.

Visi dalyviai džiugino kūrybiškais ir nuoširdžiais pasirodymais, šildė gera nuotaika. Priekulės socialinių paslaugų centro muzikinė teatro trupė „Žvaigždės“ parengė nuotaikingą ir muzikalų pasirodymą „Muzikinė kaukė“, kuriuo žiūrovus nustebino tokiomis žvaigždėmis kaip Ala Pugačiova, Donatas Montvydas, bei grupe „Dar“.

Smagi patirtis, kurioje pasisėmėme idėjų, geros nuotaikos, nuoširdumo, kūrybingumo. Visada smagu grįžti su įspūdžiais, bei gera nuotaika. Dėkojame Kretingos Dienos veiklos centrui už galimybę sudalyvauti šventėje, lauksime sekančių susitikimų.

Užimtumo specialistė

Jūratė Mažonienė

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“. Daugiau informacijos apie privatumo politiką.