• Priekulės socialinių paslaugų centras
  • Priekulės socialinių paslaugų centras
  • Priekulės socialinių paslaugų centras
  • Priekulės socialinių paslaugų centras

Nauji ir anksčiau nepatirti įspūdžiai Klaipėdos apskrities vyriausiame policijos komisariate

2018-04-10

Nuo pat ankstyvo ryto visi su nekantrumu laukėme edukacinės kelionės į Klaipėdos apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą. Nuvykus mūsų jau laukė ir šiltai priėmė šaunus policijos pareigūnų kolektyvas. Neišdildomą įspūdį paliko šuo Hardas ir jo šeimininkas kinologas Sigitas Savickis. Negalėjome atitraukti akių nuo vokiečių aviganio Hardo, kuris maloniai stebino savo gabumais. Tarnybiniai šunys naudojami pėdsekystei, dingusių žmonių paieškai, kvaišalų (tiek narkotinių medžiagų, tiek tabako gaminių) aptikimui, bandančių sprukti įtariamųjų sulaikymui, nuginklavimui ir panašiems tikslams.
Su policininkų darbu, jo ypatumais mus supažindino ir į visus dominančius klausimus išsamiai bei nuoširdžiai atsakė vienas iš policijos pareigūnų. Esame labai dėkingi policijos komisariato darbuotojams už malonų bendravimą, šiltą priėmimą ir neabejotinai sunkų bei pavojingą jų darbą visuomenės labui.

Užimtumo specialistė

Jūratė Mažonienė

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“. Daugiau informacijos apie privatumo politiką.