• Priekulės socialinių paslaugų centras
  • Priekulės socialinių paslaugų centras
  • Priekulės socialinių paslaugų centras
  • Priekulės socialinių paslaugų centras

Psichikos sveikatos kompetencijų didinimo programa darbuotojams

2020-07-21

Spartus gyvenimo tempas, stresas ir aplinkinių lūkesčiai neaplenkia profesinio gyvenimo. Darbuotojų psichinė savijauta labai svarbi, siekiant efektyvaus darbo, tarpusavio supratimo ir susikalbėjimo su visais komandos nariais. Mūsų įstaiga atsiliepė į Klaipėdos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro kvietimą dalyvauti psichikos sveikatos kompetencijų didinimo darbuotojams programoje.
Vakar įvyko antras susitikimas su psichologe Daiva Grikšiene ir UAB „Verslo Aljansas“ profesinės sveikatos specialiste Jolanta Birbaliene. Tema „Komanda – jėga, vienijanti kolektyvo sugebėjimus!”
Turime pripažinti, kad laukiame jau naujų susitikimų, nes lektorės visą informaciją pateikia paprastai, suprantamai; praktinės užduotys įdomios ir išlaisvinančios darbuotojas. Komandos narės labai dėkingos lektorėms.

Socialinė darbuotoja Jūratė Jovaišienė

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“. Daugiau informacijos apie privatumo politiką.