• Priekulės socialinių paslaugų centras
  • Priekulės socialinių paslaugų centras
  • Priekulės socialinių paslaugų centras
  • Priekulės socialinių paslaugų centras

Svarbu!!! Informacija šių metų konkurso „Kamštelių vajus“ dalyviams apie taisyklių pasikeitimus!

2020-11-25 

Ši informacija labai svarbi visiems, prisiregistravusiems šių metų konkurse, nes dėl susiklosčiusios COVID-19 situacijos šalyje, keičiamos šių metų konkurso taisyklės.

Šių metų konkursas jungiamas su 2021 metų ir tampa „Kamštelių vajus“ 2020-2021.

Dėkingi visai mūsų bendruomenei už dalyvavimą konkurse, geranoriškumą ir rodomą iniciatyvą. Mes, savo ruožtu, kamštelius plauname, rūšiuojame ir džiaugiamės, kad kilogramų vis daugėja. Tikimės Jūsų aktyvumo ir 2021 metais – jug taip gera daryti gerus darbus. Ačiū kiekvienam, kuris jaučia plastiko rinkimo ir perdirbimo svarbą, ir, rinkdami kamštelį prie kamštelio, mažina Žemės užterštumą plastiku.

Primename, kad konkursui renkame HDPE plastiko kamštelius. Kokie kamšteliai tinkami rasite čia: http://www.lidmania.com/lt/kokie-kamsteliai-tinkami-dazniausiai-uzduodamas-klausimas/

Socialinė darbuotoja Jūratė Jovaišienė

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“. Daugiau informacijos apie privatumo politiką.