• Priekulės socialinių paslaugų centras
  • Priekulės socialinių paslaugų centras
  • Priekulės socialinių paslaugų centras
  • Priekulės socialinių paslaugų centras

„Juokas – geriausias vaistas nuo daugelio ligų“

2021-07-29

Šiandien mūsų paslaugų gavėjai sudalyvavo juoko popietėje, kurios tema: „Juoko nauda arba ko nežinojote apie juoką“. Užsiėmimo metu paslaugų gavėjai sužinojo apie juoko naudą psichinei, emocinei bei fizinei sveikatai, vieni su kitais dalinomės šmaikščiomis gyvenimiškomis istorijomis, nutikimais, papasakojome anekdotus, žiūrėjome juokingiausius vaizdelius. Kiekvienas dalyvis gavo po nemažą juoko ir geros nuotaikos užtaisą.

Kadangi tebevyrauja tendencija, jog su amžiumi juokiamės vis mažiau, nepabijokime nusikelti į vaikystę ir nors trumpam pabūkime vaikais, kurie kupini juoko ir džiaugsmo emocijų, Norime visiems palinkėti iš gyvenimo semtis daugiau pozityvo, džiugesio, juoko. Pasikraukime teigiama juoko energija!

Socialinė darbuotoja Džiuljeta Pareigienė

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“. Daugiau informacijos apie privatumo politiką.