• Priekulės socialinių paslaugų centras
  • Priekulės socialinių paslaugų centras
  • Priekulės socialinių paslaugų centras
  • Priekulės socialinių paslaugų centras

Lai Angelas aplanko...

2021-12-24

Šiandien ypatinga diena prisiminti, kas vyko mūsų bendruomenėje šią ir praeitą savaitę. „Lai Angelas aplanko...“ Stebuklas tikrai įvyko – buvom sutikti, pamylėti, apkabinti, pakalbinti. Ir džiaugsmo akyse, ir juoko, daugelis ir ašarą nubraukė. Visiems buvo netikėta pamatyti nykštukus su dovanėlėmis – paprastomis, bet paruoštomis su didele meile ir šiluma. Aplankėm Priekulės, Agluonėnų, Veiviržėnų seniūnijų žmones ir tikrai neapsirikom - tik gaila, kad laiko trūko. Visi buvo labai geranoriški ir linkę išsikalbėti.

Ačiū Veiviržėnų ir Agluonėnų seniūnijų darbuotojoms Sandrai ir Marytei, parodžiusioms kelius, seniūnijų vadovėms už dovanėles.

Dėkui mūsų vadovams V. Lingienei ir I. Skrabienei už rūpestį ir geranoriškumą. Visiems gražių ir jaukių, šiltų ir laimingų Šv. Kalėdų. Iki pasimatymo...

Turtingi esame savo vidumi ir tuo, kuo dalinamės.

Socialinė darbuotoja Jūratė Jovaišienė

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“. Daugiau informacijos apie privatumo politiką.