• Priekulės socialinių paslaugų centras
  • Priekulės socialinių paslaugų centras
  • Priekulės socialinių paslaugų centras
  • Priekulės socialinių paslaugų centras

Kompiuterinis raštingumas

2023-03-21

Su išmaniosiomis technologijomis susiduriame beveik kasdien. Technologijos leidžia jaustis savarankiškiems bei praturtina kasdienybę įvairioms asmenų grupėms, nepriklausomai nuo amžiaus ar gebėjimų.

Priekulės socialinių paslaugų centras įsigijo vieną iš populiariausių ir pažangiausių technologijų – interaktyvią lentą „SMART“. Interaktyvi lenta – puiki mokymosi priemonė įvairaus amžiaus žmonėms, lavinanti kūrybinius, intelektualinius ir psichologinius įgūdžius. Ši priemonė skatina aktyvų dalyvavimą, komandinį darbą bei dar didesnį norą mokytis. Centrą lankantys paslaugų gavėjai susipažino su interaktyvia lenta ir su susidomėjimu išbandė jos panaudojimo galimybes – piešė piešinius, žaidė įvairius loginį mąstymą skatinančius žaidimus, dėliojo dėliones, pagilino žinias apie Lietuvos istoriją. Ši nauja technologija kompiuterinio raštingumo užsiėmimus paverčia dar kūrybingesnius ir įdomesnius. Džiugu, kad Priekulės socialinių paslaugų centras taiko inovatyvias idėjas, suteikia paslaugų gavėjams galimybę mokytis kompiuterinio raštingumo bei išbandyti naujoves. Taip pat labai džiaugiamės, kad ir patys paslaugų gavėjai noriai dalyvauja užsiėmimuose ir nepabūgsta išbandyti naujų informacinių technologijų.

Socialinė darbuotoja Vaida Aušrė

 

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“. Daugiau informacijos apie privatumo politiką.