• Priekulės socialinių paslaugų centras
  • Priekulės socialinių paslaugų centras
  • Priekulės socialinių paslaugų centras
  • Priekulės socialinių paslaugų centras

ŠEIMŲ PIKNIKAS PRIEKULĖS VINGIO PARKE

2023-08-24

Šeima – tai patys artimiausi ir brangiausi mums žmonės, tai kraujo ir nuoširdžios meilės ryšiai, tai bendros vertybės ir džiaugsmas vienas kitu.

Visais laikais didžiausia vertybė buvo šeima. Tik išgirdus šį žodį užlieja šilti jausmai. Kiekvienam ji vis kitokia, sava, tačiau kiekvienam ji pati brangiausia.

Rugpjūčio 24 d. suorganizuotas Šeimų piknikas Priekulės Vingio parke. Jau iš tolo buvo galima girdėti, kaip parke aidėjo vaikų juokas ir klegesiai. Į pikniką susirinko vaikų tėveliai, mamytės, seneliai, močiutės bei broliukai ir sesutės. Renginio metu vaikai artimiesiems deklamavo eilėraščius, parengė tris nuotaikingus šokių pasirodymus bei dainavo bendrą dainą. Susirinkusiųjų vaikų laukė smagioji dalis – vaišės, du didžiuliai batutai bei pašėlęs putų šou. Smagu, jog kasmet į organizuojamus renginius atvyksta vis daugiau vaikų artimųjų kartu praleisti laiką. 

Norime visiems padėkoti už dalyvavimą šeimų piknike ir šauniai praleistą laiką.

Socialinė darbuotoja Vaida Aušrė

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“. Daugiau informacijos apie privatumo politiką.