• Priekulės socialinių paslaugų centras
  • Priekulės socialinių paslaugų centras
  • Priekulės socialinių paslaugų centras
  • Priekulės socialinių paslaugų centras

Savanorystė

Priekulės socialinių paslaugų centras  2022 m. balandžio 10 d. tapo akredituota savanorius priimančia organizacija.

        Jaunimo savanoriška tarnyba

        Jaunimo savanoriška tarnyba (JST) – tai intensyvi 6 mėn. trukmės programa jauniems žmonėms nuo 14 iki 29 m., per kurią jaunuoliai ne mažiau kaip 35 val./ mėnesį savanoriauja pasirinktoje akredituotoje priimančioje  organizacijoje (PO),  kartą per mėnesį susitinka su SVO organizacijos paskirtu mentoriumi ir mokosi įveikti sunkumus, įgija patirties ir taiko ją praktikoje. JST programa – galimybė ne tik atrasti patinkančią veiklos kryptį, bet ir geriau pažinti save, ugdyti bendrąsias kompetencijas.

        Išsamesnė informacija:

https://jrd.lt/informacija-jaunimui/savanoryste/organizaciju-paieska/organizacija?id=1239

        Daugiau informacijos galite teirautis:

        Kristina Jocienė, socialinė darbuotoja, tel. 846 454011, el. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

        Simona Vaitkė, socialinė darbuotoja, tel. 8659 72096, el. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

Savanoriškos veiklos sprendimas

Savanoriškos veiklos tvarkos aprašas

 

Puslapis "Savanorystė" atnaujintas 2022-11-08

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“. Daugiau informacijos apie privatumo politiką.