Menu Close

Skiriama Lietuvai

2022-06-14

Mūsų bendruomenė visada prisimena svarbias datas. Labai džiugu, kad tai pasako, primena patys paslaugų gavėjai. Reiškia, mūsų bendras darbas duoda gerus vaisius – išmokome dalintis savo patriotiškumu, skleidžiame iniciatyvą lietuviškumui puoselėti.

Šiandien minime Gedulo ir vilties dieną – birželio 14-ąją sukanka 81 metai nuo pirmųjų Lietuvos gyventojų masinių žudynių ir trėmimų pradžios; kad pagerbtume tautiečius, nukentėjusius nuo tremties ir kalinimų.

Ši data visiems mums yra ir ateityje bus priminimas, kaip svarbu branginti LAISVĘ.

Socialinis – kūrybinis projektas, akcija „Kraštas, kurį iš savo protėvių paveldėjom, yra mūsų“ bendruomenėje vyksta  be atskirų įpareigojimų ar paliepimų. Kiekvienas paslaugų gavėjas žino apie mūsų tradicijas ir norą apdainuoti mūsų Lietuvą, Jos žmones. Pagerbti savo širdimi, paminėti savo rankomis ir darbais.

Patys nejučia pastebėjome, kaip EQUASS projekto ir dalyvavimo jame dėka galime pasakyti savo nuomonę, pasiūlymus, pasitarti. Visų mintys užimtumo kambariuose laisvu metu aptariamos, nusprendžiama, ar sugebėsime įveikti, ar netrūks jėgų ir noro. Projekto dėka mūsų planai įgyvendinami su dideliu entuziazmu, nes tai pačių paslaugų gavėjų pasiūlyta. Jaučiasi atsakingi ir svarbūs. Gražūs padėkos žodžiai iš miesto gyventojų geriausia dovana.

„ Aš esu pasiryžęs visus savo buvusius ir būsimus darbus skirti Lietuvai.”

Socialinė darbuotoja Jūratė Jovaišienė

{gallery}22.06.20{/gallery}

Skip to content