Menu Close

2018-03-19 – 2018-03-23 KARTU MES GALIME SUSTABDYTI PATYČIAS „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ“

Kaip ir kasmet š. m. kovo 19-23 dienomis visoje Lietuvoje buvo įgyvendinama akcija „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ“, kurios metu siekiama atkreipti dėmesį į vaikų ir suaugusiųjų dialogą, skatinama vaikus išdrįsti papasakoti apie patyčias suaugusiajam. Prie šios iniciatyvos jau ne pirmus metus prisidedame ir mes. Priekulės socialinių paslaugų vaikų dienos centre buvo vykdomos įvairios prevencinės veiklos ir užsiėmimai. Kovo 19 d. vaikai žiūrėjo ir aptarė meninio filmo „Drugelių cirkas“ ištraukas. Kovo 20 d. vaikų dienos centro lankytojai, iš spalvotų delnų, sukūrė didelį medį, kuris simbolizavo kiekvieno žmogaus unikalumą. Pačių vaikų sukurtas medis „Aš toks – tu kitoks“ visiems priminė apie toleranciją ir pagarbą. Kovo 21d. vaikai karpė taikos balandžius ir reiškė savo mintis apie patyčias, skriaudžiamus vaikus bei skriaudėjus. Savo palinkėjimus ir mintis vaikai užrašė ant balandžių, kuriuos Kovo 22d. išdalino Priekulėje gyvenantiems žmonėms. Vaikai gyventojus skatino prisidėti prie akcijos „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ“.

Atviras kalbėjimas apie patyčių problemą palietė kiekvieną, paskatino susimąstyti, apgalvoti situacijas, savo elgesį, padaryti tam tikras išvadas. Džiaugiamės, kad vaikai prisijungė, aktyviai dalyvavo, dalinosi. Savo mažu indėliu visi siekiame pokyčių sprendžiant skaudžią patyčių problemą, juk visi kartu mes galime daugiau.

(Akcija surengta LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos finansuojamo vaikų dienos centrų projekto „Būkime drauge“ lėšomis).

Socialinė darbuotoja Agnė Jonavičiūtė

{gallery}18.03.27{/gallery}

Skip to content