Menu Close

AKTYVIOS MAŽŲJŲ LANKYTOJŲ ATOSTOGOS CENTRE

 Kovo 13-17 dienomis 1-5 klasių moksleiviams buvo papildomos pavasario atostogos, tad nemaža dalis jaunųjų moksleivių dienas leido vaikų dienos centre. Kad nenuobodžiautų vaikams buvo pasiūlyta įvairiausių veiklų ir užsiėmimų. Pirmąją atostogų dieną surengtas užsiėmimas kartu su psichologe. Vaikai mokėsi atpažinti pykčio emociją, analizavo situacijas, kylančius jausmus, bandė pyktį „išrašyti“, nupiešti, „išveikti“, suplėšyti. Iš modelino vaikai lipdė įsivaizduojamą „pykčio padarą“. Vaikams dažnai sunkiai sekasi dirbti kartu, todėl sekančią dieną vyko darbas grupėse po 4-5 narius. Grupelės kūrė plakatus apie draugystę. Po pasitarimų, apsikeitimų nuomonėmis, pykčių ir kompromisų, grupelėse „užvirė“ kūrybinis procesas. Visi pristatė savo darbus, diskutavo apie draugystę, aptarė komandinį darbą, iškilusius sunkumus. Grupės už puikius rezultatus apdovanotos saldžiais prizais. Tęsdami draugystės temą vaikai iš spalvotų karoliukų vėrė draugystės apyrankes, dovanojo jas savo draugams.

Kovo 15 d. į trenerio A. Steponaičio vedamą krepšinio treniruotę atvyko Nacionalinės krepšinio akademijos treneriai iš Klaipėdos. Treniruotė su svečiais vyko mokyklos lauko krepšinio aikštėje. Svečiai bendravo, kartu žaidė, pamokė vaikus judriųjų žaidimų, vedė estafetes, mokė bendradarbiavimo, komandinio darbo, buvo renkamas taikliausias žaidėjas. Vaikams buvo labai smagu.

Kovo 16 d. vaikams surengta viktorina „Paukščių abėcėlė“. Komandos buvo aktyvios, atkakliai varžėsi atsakinėdamos į klausimus ir galvosūkius apie Lietuvos bei pasaulio sparnuočius, mynė mįsles, šifravo paukščių pavadinimus, bandė įspėti paukščius pagal jų giesmę, atliko kūrybines užduotis, žiūrėjo skaidres bei sužinojo daug naujų įdomių faktų apie paukščius. Šauniai pasirodė visos komandos, taigi visi buvo apdovanoti saldžiomis dovanėlėmis.

Paskutinę atostogų dieną skyrėme atsipalaidavimui ir šėlsmui. Pažiūrėję animacinį filmą „Didysis skrydis“ vaikai linksminosi salėje šokdami pagal programą „Just dance“.

Kai geras oras ir saulutė lepino, vaikai laiką leido lauko žaidimų aikštelėje, o kapsint pavasariniam lietučiui pramogų prisigalvojome ir centre – rengėme stalo futbolo čempionatą, statėme dėliones, darėme rankdarbius, žaidėme muzikinius, stalo žaidimus, taigi atostogos mažiesiems tikrai neprailgo.

 

Užimtumo specialistė Simona Vaitkė

2017-03-13 – 2017-03-17

{gallery}17.03.31.1{/gallery}

Skip to content