Mūsų paslaugų centro bendruomenę užliejo ypatinga šiluma – gegužės 27 d. pas mus svečiavosi Dituvos Aleksandro Teodoro Kuršaičio pagrindinės mokyklos mokiniai ir mokytojai. Jaunieji mokiniai padovanojo jautrią programą, kuri giliai suvirpino ir sušildė kiekvieno žiūrovo širdį.
Renginio metu salę užliejo skambios dainos ir gilios eilės. Mokinių skaitomi poezijos kūriniai nukėlė į praeitį, jautriai primindami senąsias istorijas bei padavimus apie Mažosios Lietuvos kraštą ir jo tradicijas. Skambios melodijos ir nuoširdūs žodžiai nepaliko abejingų – salėje tvyrojo neeilinė bendrystė, o žiūrovų veidus puošė šypsenos ir džiaugsmo ašaros.
Esame be galo dėkingi Dituvos mokyklos bendruomenei už jų talentą, kūrybiškumą ir dovanotas šiltas emocijas, kurios praturtino mūsų kasdienybę. Linkime jauniesiems talentams ir jų mokytojams neblėstančio įkvėpimo bei gražių kūrybinių akimirkų ateityje!

Priekulės socialinių