Menu Close

„Draugystės šventė 2018“ „Misija – sužibėkim spalvomis“

2018-11-14

Lapkričio 13 d. Priekulės socialinių paslaugų centras organizavo jau dešimtmetį besitęsianti neįgaliųjų meninės saviraiškos renginį „Draugystės šventė 2018“, kuris vyko Priekulės kultūros centre. Šiemet šventė turėjo ypatingą misiją – sužibėti spalvomis. Neeilinis renginys suteikęs galimybę kiekvienam pabūti modeliais ir išreikšti savo laisvę kurti. Į šį renginį sugužėjo gausus būrys draugų iš Gargždų socialinių paslaugų centro, Kretingos dienos veiklos centro, neįgaliųjų centro „Klaipėdos lakštutė“, Skuodo socialinių paslaugų šeimai centro, Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Klaipėdos viltis“, taip pat draugai iš Palangos miesto socialinių paslaugų centro, Plungės socialinių paslaugų centro, Šilalės socialinių paslaugų namų, žinoma, ir draugai iš Šilutės socialinių paslaugų centro. Labai džiaugiamės, jog mūsų draugų ratas didėja ir šiemet į šventę atvyko naujieji draugai iš Ventos socialinės globos namų.

Svečiai į šventę sugūžėjo labai anksti, nes kiekvienas norėjo parepetuoti savo taip kruopščiai ruoštus pasirodymus. Pakalbinus modelius, jų balsuose buvo galima girdėti jaudulio gaidelė. Dalyviai įvardijo kaip atsakingai ruošėsi šventei – šukuosenų formavimas prasidėjo net nuo trečios valandos nakties! Pasirodymai tikrai buvo išskirtiniai, buvo įdėta daug pastangų ir meilės. Šventė pradėta Priekulės socialinių paslaugų centro direktoriaus pavaduotojos socialiniams reikalams, pavaduojančios direktorių Irenos Skrabienės pasveikinimo žodžiu. Paskelbus šventės pradžią, buvo išrinkta komisija – savanoriai iš visų dalyvavusių įstaigų darbuotojų. Pasirodymai – kostiumai buvo spalvingi, žavingi ir be abejonės išradingi, kurie padarė įspūdį ne tik komisijos nariams, bet ir visiems stebėjusiems renginį.

„Misija – sužibėkime spalvomis!“ – įvykdyta! Apdovanojus visus dalyvius, šventę vainikavo diskoteka, kurioje šoko, bendravo, dalinosi įspūdžiais.

Užimtumo specialistė

Jūratė Mažonienė

{gallery}18.11.14{/gallery}

Skip to content