Menu Close

„Draugystės Visata“

2021-11-19

Kiekvienam yra svarbu turėti draugų. Draugystė – tai nepaprastas, kupinas atradimų patyrimas. Jis padeda mums augti, pažinti pasaulį, atskleisti save. Draugais tampama todėl, kad gera kartu leisti laiką, galima pasidalinti paslaptimis, patirtimi ir patarimais, įgyvendinti įvairiausius sumanymus ir nuveikti daugybę kitų be galo šaunių dalykų.

Po visų sudėtingų visiems apribojimų ir griežto karantino, pagaliau mes vėl susitikome su draugais, jau tradicija tapusioje „Draugystės“ šventėje. Nuo pat ankstyvo ryto prasidėjo šurmulys Priekulės kultūros centre. Repeticijos, dekoracijos, vaišės ir visi pasiruošiamieji darbai, jaudinomės nes buvome pasiilgę savo draugų. Pagaliau sulaukėme pirmųjų svečių iš Klaipėdos socialinių paslaugų centro „Danė“, o netrukus vienas po kito susirinko visas būrys. Šiemet šventės tema – „Draugystės Visata“,  centrai turėjo pristatysi savo planetą, kurioje gera gyventi. Temai pasiruošti buvo duota visiška saviraiškos laisvė. Pasirodymai buvo labai gražūs, įdomūs, įvairūs: pradėjome nuo savo centro pasirodymo „Gerumo planeta“, tai pasakojimas – vaidinimas kaip gėris nugalėjo blogį ir iš kur atsirado ši planeta. Gargždų socialinis paslaugų centras praūžė su „Šėlionių planeta“, Viliaus Gaigalaičio globos namų paslaugų gavėjai atplaukė su dainomis ir šokiais apipinta „Vandenyno planeta“, BĮ neįgaliųjų centras „Klaipėdos lakštutė“ pristatė humoristinį lėlių spektaklį „Lėlių žemė“, Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija „Klaipėdos viltis“ sužavėjo įspūdingu spektakliu „Žodžių planeta“, Klaipėdos socialinių paslaugų centras „Danė“ sušildė „Draugystės Visatą“ –  pasaka „Saulė“, o Palangos miesto socialinių paslaugų centras visu garsu ir trenksmu atskriejo su „Garso planeta“.

Renginį vainikavo apdovanojimai ir bendras šokis „Draugystė“. Tikimės, kad ir sekančiais metais niekas nesutrukdys ir mes vėl susitiksime, bendrausime, draugausime, juoksimės, šoksime ir dainuosime kartu.

Užimtumo specialistė Jūratė Mažonienė

{gallery}21.11.19{/gallery}

Skip to content