Menu Close

Eilėmis pražysta vasara…

2022-07-27

Ruošėmės susitikimui su entuziazmu ir nekantrumu malonia nuotaika su savo gerai pažįstamais iš Endriejavo parapijos pagyvenusių žmonių dienos socialinės globos centro. Ruošėme programą „Eilėmis pražysta vasara“, kurios laukėme du metus, bet dėl karantino to negalėjome įgyvendinti. Kai tai tapo įmanoma, visi su šypsenomis ir gera nuotaika skaitėme eiles, dainavome dainas. Puošėmės, labai laukėm susitikimo – pasiilgom seniai matytų bičiulių. Laikas prabėgo greitai besikalbant, sakant savo ir autorių eiles, dainuojant, grojant ir šokant. Ant stalų laukė vaišės, buvome kalbūs, nuoširdūs ir išsiilgę savo bičiulių. Susitikimą baigėme šokiais ir pasižadėjimu, kad sekančiam susitikimui pasiruoš endriejaviškiai, o mes su malonumu lauksime žinių ir pramogų.

Maloniausia, kad buvo suteikta galimybė dalyvauti ir su sunkia negalia paslaugų gavėjams. Tokie susitikimai, išvykos plečia jų išorinius ir socialinius ryšius.

Dėkui socialinei darbuotojai Laimai Račkienei ir visam kolektyvui už dėmesį ir rūpestį mumis. Išvažiavome su šypsenomis ir kito susitikimo laukimu. Iki susimatymo

Socialinė darbuotoja Jūratė Jovaišienė

{gallery}22.07.26{/gallery}

Skip to content