Menu Close

„Gyvatėlė Saldainiukė“ dar ilgėja…

2019-06-18

Siekti naujo rekordo – iš saldainių popierėlių suverti ilgiausią popierinį žaislą Lietuvoje – „Gyvatėlė Saldainiukė“ mūsų bendruomenė neprarado entuziazmo ir po to, kai pirmąją 2015 m. įregistravo Lietuvos rekordų agentūra „Factum“. Tuomet jos ilgis buvo 181,43 m; apie 9 cm skersmens, 44,8 kg masės. Tada jau žinojome, kad gyvatėlės neišmesime, tęsim vėrimą – tai jau lyg įaugo mumyse. Puiki proga – mūsų įstaigos 15-os metų jubiliejus. Nutarėme padaryti dovaną, pagerindami jau pasiektą rekordą. Dirbome, rinkome, vėrėme, kvietėmis į pagalbą savo draugus – kitų įstaigų bendruomenes. Širdyse tikrai jautėme, kad mums pavyks. Entuziazmas liejosi per kraštus.

Birželio 18 dieną 12.30 val. rezultatai jau buvo paskelbti – ilgiausio popierinio žaislo „Gyvatėlė Saldainiukė“ pagerintas rekordas. Ilgis – 329,02 m; svoris – 92 kg; skersmuo – 6 cm. Visą rekordo gerinimo eigą ir duomenis fiksavo trys bešališkos ir objektyvios stebėtojos – Virgina Asnauskienė (Priekulės kultūros centro Drevernos skyriaus renginių organizatorė), Sabina Vinciūnienė (Gargždų krašto muziejaus filialo Laisvės kovų ir tremties istorijos muziejaus vadovė) ir Ala Auškelienė (slaugos namų „Gyvenimo gija“ direktorė). Sunkus darbas nublanko prieš pasiektus rezultatus. Dėkingi savo klientams, darbuotojams, kurie, šluostydami prakaitą, negailėdami jėgų, vyniojo ir matavo gyvatėlę.

Dėkui svečiams iš Gargždų socialinio paslaugų centro, Šilalės rajono socialinių paslaugų namų, Macikų socialinės globos namų, Šilutės socialinių paslaugų centrui, Endriejavo parapijos pagyvenusių žmonių socialinės globos dienos centrui, kurių visų Jūsų pagalba ir paskatinimas mums buvo labai svarbu…

Tikimės, kad dovana – pagerintas rekordas jau mūsų rankose !!!

Socialinė darbuotoja

Jūratė Jovaišienė

{gallery}19.06.20{/gallery}

Skip to content