• Priekulės socialinių paslaugų centras
  • Priekulės socialinių paslaugų centras
  • Priekulės socialinių paslaugų centras
  • Priekulės socialinių paslaugų centras


 

Kvietimas į centrą naujas


328149497 563817595804650 6544015815708336130 n


Be Priekulės socialinių paslaugų centro sutikimo draudžiama šiame puslapyje paskelbtą informaciją bei nuotraukas ir / arba filmuotą medžiagą naudoti kitose svetainėse arba platinti kuriuo nors kitu pavidalu.


 

VISI SKIRTINGI. VISI LYGŪS. VISI NUOSTABŪS!

2023-03-24

Kovo 21 d. minėjome pasaulinę Dauno sindromo dieną. Siekdami išreikšti solidarumą, palaikymą toleranciją Dauno sindromą turintiems žmonėms ir jų šeimoms, dalyvavome socialinėje akcijoje „Nenurašau, o palaikau“. Peržiūrėję trumpą, informatyvų filmuką daugiau sužinojome apie Dauno sindromą. Mūvėdami skirtingomis kojinėmis diskutavome apie kitoniškumą - „Ar sunku būti kitokiu?“ Diskutuodami priėjome prie išvados, kad visi esame skirtingi, unikalūs, vieninteliai ir nepakartojami tokie, kokie esame.

Norime pasidžiaugti dienos centrą lankančiais vaikais, jų sąmoningumu, tolerancija, empatiškumu. Sulaukiame gražių atsiliepimų iš vaikų tėvelių. Centrą lankantys vaikai moka priimti žmones su negalia, jų nebijo, su jais bendrauja, draugauja, rūpinasi. Vyresnieji noriai globoja vaikus, turinčius negalią, ir pagelbsti jiems sudėtingose situacijose. Kasdienėse veiklose mokomės priimti vieni kitus, pagarbiai bendrauti, sutarti, draugauti.  Gerai elgdamasis jaunas žmogus formuoja bendražmogiškas vertybes, įgyja gerų patirčių ir įpročių, tikime, kad auga nuostabi, socialiai atsakinga karta.

Socialinė darbuotoja Simona Vaitkė

"Maisto banko" pavasario akcija baigėsi

2023-03-22

"Maisto banko" pavasario akcija baigėsi. Per dvi dienas buvo paaukota 751 vnt. maisto produktų, kurie bus išdalinti Klaipėdos r., Priekulės, Agluonėnų, Veiviržėnų, Judrėnų bei Sendvario seniūnijų nepasiturintiems gyventojams. 

Nuoširdus Ačiū visiems.

Informuojame

Informuojame, kad RESPUBLIKINIO PRIKLAUSOMYBĖS LIGŲ CENTRO KLAIPĖDOS FILIALO VAIKŲ DIENOS STACIONARAS jau pradėjo veiklą. Dienos stacionaro paslauga teikiama vaikams ir jaunuoliams turintiems emocijų ir elgesio sutrikimų vartojant psichoaktyviąsias medžiagas ar turinčius kitų įpročių ir potraukių sutrikimų. Taip pat teikiamos ambulatorinės paslaugos vaikams ir jaunuoliams bei jų šeimai ir artimai aplinkai. Teikiama ambulatorinė gydytojo vaikų ir paauglių psichiatro konsultacija.  

 

Kompiuterinis raštingumas

2023-03-21

Su išmaniosiomis technologijomis susiduriame beveik kasdien. Technologijos leidžia jaustis savarankiškiems bei praturtina kasdienybę įvairioms asmenų grupėms, nepriklausomai nuo amžiaus ar gebėjimų.

Priekulės socialinių paslaugų centras įsigijo vieną iš populiariausių ir pažangiausių technologijų – interaktyvią lentą „SMART“. Interaktyvi lenta – puiki mokymosi priemonė įvairaus amžiaus žmonėms, lavinanti kūrybinius, intelektualinius ir psichologinius įgūdžius. Ši priemonė skatina aktyvų dalyvavimą, komandinį darbą bei dar didesnį norą mokytis. Centrą lankantys paslaugų gavėjai susipažino su interaktyvia lenta ir su susidomėjimu išbandė jos panaudojimo galimybes – piešė piešinius, žaidė įvairius loginį mąstymą skatinančius žaidimus, dėliojo dėliones, pagilino žinias apie Lietuvos istoriją. Ši nauja technologija kompiuterinio raštingumo užsiėmimus paverčia dar kūrybingesnius ir įdomesnius. Džiugu, kad Priekulės socialinių paslaugų centras taiko inovatyvias idėjas, suteikia paslaugų gavėjams galimybę mokytis kompiuterinio raštingumo bei išbandyti naujoves. Taip pat labai džiaugiamės, kad ir patys paslaugų gavėjai noriai dalyvauja užsiėmimuose ir nepabūgsta išbandyti naujų informacinių technologijų.

Socialinė darbuotoja Vaida Aušrė

 

SU GIMTADIENIU!

2023-02-16

Žemė, kurioje gyvena mūsų seneliai, tėvai, broliai, seserys ir kurioje gyvens mūsų ateinančios kartos. Tai Lietuva - Tėvynė mūsų. Sveikinimai Vasario 16 dienos proga! Džiaukimės laisve, branginkime ją ir tvirtinkime kasdieniais savo darbais!

https://fb.watch/iURXseZZ86/

11

 

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“. Daugiau informacijos apie privatumo politiką.