• Priekulės socialinių paslaugų centras
  • Priekulės socialinių paslaugų centras
  • Priekulės socialinių paslaugų centras
  • Priekulės socialinių paslaugų centras

Apie mus

 Įstaiga įsteigta 2003 m. rugsėjo 1 d. Klaipėdos rajono savivaldybės tarybos 2003 m. liepos 31 d. sprendimu Nr.T11-109 „Dėl Klaipėdos rajono savivaldybės viešosios įstaigos Priekulės socialinių paslaugų centro įsteigimo“. Nuo 2009 m. sausio 1 d. Klaipėdos rajono savivaldybės tarybos 2008 m. rugpjūčio 28 d. sprendimu Nr.T11-431 „Dėl Priekulės socialinių paslaugų centro pertvarkymo“ įstaiga pertvarkyta į biudžetinę įstaigą Priekulės socialinių paslaugų centrą.

 

VIZIJA:

 Siekti teikti geros kokybės socialines paslaugas klientams, tenkinant jų poreikius. Teikti paslaugas optimaliai išnaudojant įstaigos galimybes, profesinius ir finansinius resursus. Siekti, kad įstaigos galimybės didėtų.

 

TIKSLAS:

 Organizuoti kokybiškas ir subalansuotas, socialiai teisingas ir ekonomiškai efektyvias socialines paslaugas įvairaus amžiaus ir poreikių lygio asmenims stiprinant bendruomenės socialinį saugumą ir mažinant socialinę atskirtį.

 

UŽDAVINIAI:

Teikti ir plėsti socialinių   paslaugų   teikimą   įvairioms   gyventojų  grupėms, skatinant ir organizuojant jų socialinę integraciją.

Plėtoti ir gerinti informacijos sklaidą  apie įstaigoje  teikiamas socialines paslaugas bei  vykdomas veiklas.

 

 

Puslapis "Apie mus" atnaujintas 2013-05-15 15:30:15

 

 

 

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“. Daugiau informacijos apie privatumo politiką.