Menu Close

IŠVYKA Į DREVERNOS KRAŠTĄ

2023-04-14

Atostogos toks metas kai norisi vaikams išvykų, kelionių. Tad visi susiruošėme aplankyti Drevernos apylinkes, apsilankėme ir  Drevernos kultūros namuose. Čia galima  įdomiai ir prasmingai praleisti laiką. Drevernos kultūros centro vadovė Virgina Asnauskienė ir jos komanda sutiko mus šiltai ir nustebino vaikus etnokultūrine veikla: liaudiškais žaidimais, šokiais. Tokia judri veikla suteikė vaikams gerų emocijų. Vaikai sužinojo nepaprastą istoriją apie mitines būtybes – tai kadaise gyvenusius milžinus, kurių pagalba atsirado upės, ežerai, kalnai, pilkapiai ir piliakalniai. Prisiminėme paukščius ir kaip kiekvienas iš jų čiulba – čia teko gerokai pasukti galvas. Ridenome margučius, vyko tikrasis margučių ridenimo čempionatas. Na, o po nuotaikingos ir linksmos veiklos aplankėme Drevernos uostą. Pasigrožėjome šio krašto vaizdais, pasivaikščiojome  tyvuliuojančių Marių pakrante. Drąsiausieji  apžvelgė nuostabius vaizdus iš apžvalgos bokšto.

Džiaugiamės galėdami keliauti, plėsti vaikų akiratį, supažindinti juos su Lietuvos krašto miestais ir miesteliais, jų veikla, edukacinėmis programomis.

Nuoširdžiai dėkojame Drevernos kultūros namų darbuotojoms už šiltą priėmimą ir įdomią veiklą, taip pat už neįkainojamą dovaną – negirdėtas, nematytas pasakas „Pirm senų čėsų – lietuvininkų pasakos tarmiškai“.

Socialinė darbuotoja Sigita Perutavičienė

{gallery}23.04.24{/gallery}

Skip to content