Menu Close

Kalėdų šventinis, padėkos renginys

2022-12-16

Šiuo metu, kai atrodo laikas lekia nepaprastu greičiu, norėtųsi, jog visi truputį sustotume, pažvelgtume į savo širdžių labirintus ir atrastume laiko pabūti kartu. Ištartas gražus žodis, šildo kur kas labiau negu šiuo metu rusenanti Advento žvakė. Tai laikas, kai norisi palinkėti visiems ramybės, susikaupimo, atjautos ir šilto glėbio, į kurį būtų galima atsiremti.

Gruodžio 15 dieną Priekulės socialinių paslaugų centro bendruomenė surengė nuostabų kalėdinį renginį. Į šventę šiais metais atvyko ne tik paslaugų gavėjai, artimieji, bet svečiai iš Klaipėdos rajono savivaldybės, jos seniūnijų socialinio darbo specialistai, bet ir mūsų partneriai bei draugai.

Šventę pradėjo saksofono virtuozas Paulius, užburiančiais kalėdiniais kūriniais. Loretos vaikų dainos studijos mokiniai mums dovanojo muzikinį, kalėdinių dainų koncertą. Renginio metu, atsidėkodama Priekulės socialinių paslaugų centro bendruomenės vardu, direktorė Vilija Lingienė įteikė padėkas mūsų svečiams, partneriams už nuoširdų bendradarbiavimą ir bendrystę įgyvendinant svarbius bendruomenei tikslus ir idėjas.

 Žinoma, kokia šventė be Kalėdų senelio ir saldžiųjų dovanų. Nepaprastai dėkojame muzikinei grupei G.E.R.S ir renginio vedėjui Sauliui už kurtą puikią nuotaiką, už šventinę programą ir smagius žaidimus. Nepaprastai smagu matyti laimingus veidus, kuriuos puošia nuoširdi šypsena.

Dėkojame, visiems dalyvavusiems ir prisidėjusiems prie šios šventinės nuotaikos kūrimo. Tad ačiū ir iki kitų kartų.

Užimtumo specialistė Jūratė Mažonienė

{gallery}22.12.13{/gallery}

Skip to content