Menu Close

„Nėra gražesnio žiedo už Tave, Mamyte!“

2019-05-07

Motinos diena – viena iš gražiausių švenčių, kurią kasmet pasitinkame besibeldžiant pavasario žiedams, pirmąjį gegužės sekmadienį. Tai laikas, kai gražiausios gėlės ir šilti žodžiai skiriami pačiam artimiausiam žmogui – Mamai.

Gegužės 7 d. Priekulės socialinių paslaugų centre vyko šventinis renginys „Nėra gražesnio žiedo už Tave, Mamyte“. Nuo pat ryto su nekantrumu laukdami atvykstančių mamyčių, centro lankytojai ruošėsi, repetavo. Šventę pradėjo Priekulės socialinių paslaugų centro direktorė Vilija Lingienė, nuoširdžiai pasveikinusi visas mamas. Mylimas mamas, močiutes ir visus šventės dalyvius nustebino teatralizuotas šešėlio šokis „Meilės žingsniu“, kuris palietė kiekvieno širdies kertelę. Mamų širdis šildėme gražiausiais ir švelniausiais žodžiais, eilėmis, o perkusinių instrumentų orkestras atliko bendrą dainą „Tau mano mamyte“. Darbuotojai Arūnas, Roma ir Kristina parengė tikrą staigmeną – visus šventės dalyvius maloniai nustebino ir pradžiugino gitarų skambesiu, atlikdami Kosto Smorigino dainą „Motinos veidas“. Šventė buvo kupina teigiamų emocijų, iš mamyčių akių riedėjo ne viena džiaugsmo ašara, lūpose nedingo šypsenos… Gražią šventę vainikavo dovanos mamoms, pačių lankytojų su meile darytos dovanėlės iš medžio – širdelės su užrašu „Ačiū Tau, Mama“.

Taip pat norime padėkoti Priekulės kultūros centrui už dekoracijas, papuošusias mūsų šventę. UAB „Aukra Maritime“ dėkojame už apšvietimą, kurio pagalba turėjome galimybę įgyvendinti teatralizuotą šešėlių šokį „Meilės žingsniu“.

Užimtumo specialistė Jūratė Mažonienė

{gallery}19.05.07{/gallery}

Skip to content