Menu Close

Pozityvios tėvystės įgūdžių mokymai Priekulės socialinių paslaugų centre

Pozityvi tėvystė – meilės ir saugumo jausmo savo vaikams užtikrinimas, savarankiško, empatiško ir pasitikinčio savimi žmogaus auginimas. Pozityvi tėvystė – artimi ir šilti vaikų ir tėvų santykiai bei teigiamais principais paremtas auklėjimas. Pozityvioji tėvystė yra menas. Šio meno mokomės visą savo gyvenimą. Mokomės iš savo klaidų ir sėkmių, kitų tėvų patirties, ieškome specialistų pagalbos ir rekomendacijų. Atsakinga tėvystė reikalauja daug pastangų, kantrybės ir pasiaukojimo.

Nuo 2016 m. lapkričio 8 d. iki lapkričio 29 d. Priekulės socialinių paslaugų centre buvo rengiami „Pozityvios tėvystės įgūdžių ugdymo mokymai“, kurių metu buvo siekiama tėvams, globėjams suteikti žinių ir įgūdžių, reikalingų visaverčiam bendravimui su vaikais. Mokymuose dalyvavo 6 tėvai iš Priekulės seniūnijos, užsiėmimus vedė Priekulės socialinių paslaugų centro psichologė Elena Galvydienė ir socialinė darbuotoja Simona Vaitkė.

Tėvai pagilino žinias apie vaikų raidos ypatumus, ryšio su vaiku kūrimą, emocijų atpažinimą ir valdymą, problemines vaikų ugdymo situacijas, jų įveikimo galimybes. Susitikimų metu siekiame formuoti pozityvios tėvystės nuostatas, kad tėvystė būtų paremta tėvų dėmesiu vaikams, poreikių patenkinimu, rūpesčiu, meile, atidumu, jausmų supratimu ir priėmimu, glaudaus ryšio palaikymu, bendravimu, pozityvios disciplinos taikymu.

Mokymai organizuojami pagal įgyvendinamą LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos finansuojamą vaikų dienos centrų veiklos projektą „Būkime drauge“.

 

Socialinė darbuotoja Simona Vaitkė

2016-11-08 – 2016-11-29

Skip to content