Menu Close

„ Prabėga metai, bet žmogus – kaip klevas rudenį – gražus!“

Penktadienį, 2017 metų spalio 6 dieną Drevernoje paminėta Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena. Gausus būrys pagyvenusių Priekulės seniūnijos gyventojų sugūžėjo į Drevernos kultūros namus. Juos šiltai pasitiko renginio organizatoriai – Priekulės socialinių paslaugų centro darbuotojai, kiekvieną pakalbino ir palydėjo į šventę. Susirinkusius senjorus sveikino Priekulės seniūnijos seniūnė Daiva Bliūdžiuvienė, Priekulės socialinių paslaugų centro direktorė Vilija Lingienė, Šv. Antano Paduviečio parapijos klebonas Viktoras Ačas, Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos direktorius Sigitas Karbauskas, Seimo narys Petras Gražulis, jo padėjėja Savivaldybės tarybos narė Regina Kernagienė ir kiti. Renginyje buvo pagerbti ir apdovanoti labiausiai atsidavę savo kraštui Priekulės seniūnijos gyventojai:

REGINAI KRAYNIENEI – Už nuoširdžias eiles, kuriose niekada neužmirštamas mūsų Pamario kraštas.

VIRGINAI ASNAUSKIENEI – Už nuoširdų atsidavimą darbui, aktyvią visuomeninę – kultūrinę veiklą, muziejaus eksponatų rinkimą, atnaujinimą ir jų priežiūrą.

VIDAI ŽILIENEI – Už dvasingumą, dorumą ir supančios aplinkos puoselėjimą.

LAIMUTEI EIROŠIENEI – Už besąlygišką atsidavimą, nuoširdų darbą su mažaisiais dreverniškiais, diegiant meilę muzikai.

ELZBIETAI – ALDONAI RIMKIENEI – Už skleidžiamą šilumą, mylinčią širdį ir neįkainuojamą atsidavimą.

ALICIJAI ŠIMKIENEI – Už nuoširdų rūpinimąsi neįkainuojamu turtu – žmogaus sveikata bei aktyvų dalyvavimą visuomeninėje – kultūrinėje veikloje.

VIRGINIJAI ZIBOLIENEI – Už neišsenkamą energiją, kūrybinius gebėjimus ir rankų darbo meniškus dirbinius.

VYTAUTUI BOČKUI – Už teigiamus pokyčius gyvenime ir atgijusius tėviškės namus.

MARIJAI OGURCOVAI – vyriausiai Pamario krašto gyventojai.

IRENAI AUGAITIENEI – Už prasmingą mokytojo darbą, kuriam paskyrė visus gražiausius gyvenimo metus, siekiant išugdyti dorą jaunąją kartą.

JOVITAI IR PETRUI INDZELIAMS Už geranorišką ir aktyvų dalyvavimą religinės bendruomenės gyvenime.

RŪTAI MORKUVIENEI – Už aktyvią visuomeninę – kultūrinę veiklą ir ilgametį darbą bibliotekoje.

GERDAI JUCIENEI – Už dorumą, nuoširdumą ir neįkainuojamą geranorišką veiklą, rūpinantis Svencelės kapinaitėmis.

DANUTEI ŠAMONSKIENEI – Už ilgametį ir atsakingą darbą Drevernos vaikų darželyje, suteikiant pirmąsias žinias ir įgūdžius jauniems seniūnijos gyventojams.

VLADAI KARKLIENEI – Už kūrybiškumą ir jautrumą, atsidavimą ir geranoriškumą, mokant šokio judesio tiek jauno, tiek pagyvenusio.

ANNAI JUZAITIENEI – Už Pamario krašto tradicijų, paveldo puoselėjimą ir sklaidą jaunajai kartai;

rūpinimąsi Klišių kaimo kapinaitėmis.

STANISLAVAI LINKEVIČIENEI – Už geranorišką ir aktyvų dalyvavimą religinės bendruomenės veikloje; augmenijos puoselėjimą.

Susirinkusius linksmino Veiviržėnų kultūros centro programos dalyviai: Endriejavo skyriaus merginų vokalinis ansamblis, VKC vokalinis ansamblis „Viržis“, merginų vokalinis duetas, vokalinis – instrumentinis ansamblis „Razbaininkų šaika“ ir Drevernos kultūros namų saviveiklininkai. Savo dainomis sušildė ir Priekulės socialinių paslaugų centro lankytojai ir darbuotojai. Šventėje svečiai linksminosi, vaišinosi paruoštomis vaišėmis, garsiais aplodismentais ir šiltomis šypsenomis dėkojo už suruoštą renginį. Smagią vakaronę vainikavo šokiai.

Užimtumo specialistė: Jūratė Mažonienė

{gallery}17.10.11{/gallery}

 

Skip to content