Menu Close

ŠEIMŲ ŠVENTĖ 2021

2021-08-12

Kiek daug gerų emocijų gali suteikti išėjimas iš namų, susitikimas su bendruomene, pasibuvimas kartu, nuoširdus pabendravimas, atsipalaidavimas, šypsenos, dėmesys vaikams, laikas šeimai. Tokių džiugių akimirkų š. m. rugpjūčio 12 dieną netrūko Priekulės socialinių paslaugų centro kiemelyje, kur vyko tradicinė vaikų dienos centro šeimų šventė. Į šventinį būrį susirinko vaikai su savo mamytėmis, sesutėmis, mažaisiais broliukais, o jauniausiam šventės dalyviui – dar tik 3 mėnesiai. Artimiesiems vaikai dovanojo savo nuoširdžius pasirodymus – šoko, dainavo, deklamavo eilėraščius, eksponavo sukurtus piešinius „Mano šeima“. Tėveliai ir mažieji šventės dalyviai buvo pakviesti bendrai „Piratų mankštai“. Visi įsitraukė į šventinį šurmulį, žaidimus, pramogas.

Po šventinių vaišių, pasistiprinę ir atgavę jėgas vaikai dalyvavo aktyviame užsiėmime „Generolo išbandymas“, kurio metu susipažino su kariškių amunicija ir ginklais, varžėsi komandinėse rungtyse, gamino ir ragavo kariško sauso maisto davinio, taiklumą išbandė šaudymo į taikinius turnyre. Įdomios užduotys, greitis, tikslumas, azartas, adrenalinas lydėjo visus dalyvius šiame išbandyme. Generolė Edita įvertino vaikų pastangas, jėgas, vikrumą, ištvermę, puikius šaudymo įgūdžius, komandinį darbą, vaikai ateityje galės tapti šauniais kariškiais.

Daug visko spėjome nuveikti ir dieną praleidome puikiai. Nuoširdžiai dėkojame visiems šeimų šventės dalyviams už skirtą laiką, dėmesį, šypsenas, gerą nuotaiką. Lauksime dar didesnio būrio tėvelių šeimų šventėje kitais metais.

Socialinė darbuotoja Simona Vaitkė

{gallery}21.08.29{/gallery}

Skip to content