Menu Close

ŠEIMŲ ŠVENTĖ POILSIAVIETĖJE „RAMYGALA“

2018 06 12

2018 m. birželio 12 d. vaikų dienos centras išsiruošė į jau tradicija tapusią šeimų šventę poilsiavietėje “Ramygala”. Šventėje buvo kviečiami dalyvauti visi dienos centrą lankančių vaikų šeimos nariai, nes tai bendrumo, draugiškumo šventė, kviečianti skirti dėmesio, meilės, rūpesčio vienas kitam, pabūti drauge, puoselėti šeimos ryšius.

Atvykus į poilsiavietę ir joje įsikūrus dalyviai žaisdami „Piratų žaidimą“ prisistatė, susipažino. Po „apšilimo“ dalyviai suskirstyti į 4 komandas, prasidėjo estafetės, sportinės rungtys, užduotys. Komandoms sekėsi puikiai, dalyviai azartiškai varžėsi. Po varžybų vaikai ilsėjosi, suposi, žvejojo, žaidė su kamuoliu. Geriausi pietūs gamtoje – ant laužo keptos dešrelės, o po sočių pietų vaikams buvo paruoštas desertų, vaisių ir skanumynų stalas. Tėveliai turėjo laiko pabendrauti prie kavos puodelio, pasidalinti patirtimi, rūpesčiais. Šventėje dalyvavusioms šeimoms įteikti padėkos raštai, simbolinės dovanėlės.

Dėkojame visiems dalyviams. Nuoširdų AČIŪ už priėmimą tariame poilsiavietės „Ramygala“ šeimininkui Donatui Urbonavičiui.

(Šventė surengta LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos finansuojamo projekto „Būkime drauge“ lėšomis).

Užimtumo specialistė Agnė Jonavičiūtė

{gallery}18.06.17{/gallery}

 

Skip to content