Menu Close

ŠEIMŲ ŠVENTĖ POILSIAVIETĖJE „RAMYGALA“

2017 m. birželio 8 d. vaikų dienos centras išsiruošė į jau tradicine tapusią Šeimų šventę poilsiavietėje “Ramygala”. Šventėje buvo kviečiami dalyvauti visi dienos centrą lankančių vaikų šeimos nariai, nes tai bendrumo, draugiškumo šventė, kviečianti skirti dėmesio, meilės, rūpesčio vienas kitam, pabūti drauge, puoselėti šeimos ryšius.

Sėkmingai atžygiavus į poilsiavietę ir joje įsikūrus dalyviai stojo į šventinę rikiuotę, prisistatė, susipažino, atliko mankštą. Po apšilimo dalyviai suskirstyti į 4 komandas, prasidėjo estafetės, sportinės rungtys, užduotys. Komandoms sekėsi puikiai, dalyviai azartiškai varžėsi, itin aktyvios buvo komandų kapitonės mamos. Po varžybų vaikai ilsėjosi, suposi, žvejojo, žaidė tinklinį. Gamtoje privalomi pietūs – ant laužo keptos dešrelės, o po sočių pietų vaikams buvo paruoštas desertų, vaisių ir skanumynų stalas. Tėveliai turėjo laiko pabendrauti prie kavos puodelio, pasidalinti patirtimi, rūpesčiais. Šventėje dalyvavusioms šeimoms įteikti padėkos raštai, simbolinės dovanėlės, o visiems sportinėse rungtyse dalyvavusiems komandų nariams atiteko „ledų kuponai“.

Šeimos narių kartu smagiai praleistas laikas, puikios emocijos, bendravimas – neįkainojama vertybė. Dėkojame visiems dalyviams. Nuoširdų AČIŪ už priėmimą tariame mūsų rėmėjui poilsiavietės „Ramygala“ šeimininkui Jonui Urbonavičiui.

(Šventė surengta LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos finansuojamo projekto „Būkime drauge“ lėšomis).

Socialinė darbuotoja Simona Vaitkė

{gallery}17.06.27.3{/gallery}

Skip to content