Menu Close

Sporto šventė „Mes vikruoliai“

2020-08-12

Šiais metais nepraleidome progos suorganizuoti sporto šventės „Mes vikruoliai“. Šventė buvo pradėta žodžiais „Vienas žmogus yra svarbi komandos dalis, bet vienas žmogus niekada nebus komanda!”. Labai džiaugiamės, kad šventėje sulaukėme 6 įstaigų: Šilalės socialinių paslaugų centas, Viliaus Gaigalaičio globos namai, Palangos socialinių paslaugų centras, Klaipėdos socialinių paslaugų centras „Danė“, Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija „Klaipėdos Viltis“ ir Priekulės socialinių paslaugų centas. Tariame didelį ačiū šioms komandoms, kad neišgąsdino susiklosčiusi situacija ir aplankė mus, aktyviai dalyvavo užduotyse ir džiugino mus savo šypsenomis bei gera nuotaika. Šventę pradėjome nuotaikingais komandų prisistatymais, kad apšilti ir įvykdyti visas paruoštas sportines užduotis. Visi susibūrėme bendrai mankštai pagal šių metų Eurovizijos dainą „On fire“.

Estafetes pradėjome nuo labai smagios užduoties, kuri sukėlė labai daug teigiamų emocijų tiek dalyvaujantiems, tiek ir stebintiems šią užduotį. Tai buvo puikus išbandymas visiems dalyviams, norintiems atsigaivinti šiltą vasaros dieną. Šio renginio tikslas – supažindinti su sporto pasauliu, patirti pažinimo džiaugsmą, patiems aktyviai veikti ir džiaugtis pasiektais rezultatais. Sporto šventės pabaigoje visos komandos buvo apdovanotos praktiškomis dovanomis: krepšinio kamuoliais bei įteiktos padėkos už aktyvų dalyvavimą sporto šventėje.

Didelį ačiū tariame visoms dalyvavusioms komandoms, aktyviai įsitraukusiems darbuotojams, Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazijai už pagalbą bei bendradarbiavimą. Linkime visiems neprarasti noro sportuoti, suprasti koks sportas mums yra reikalingas bei nepamiršti, kad sportuojantis žmogus yra laimingas žmogus!

Su nekantrumu lauksime kitų susitikimų.

Kineziterapeutė Rosita Virketė

{gallery}20.08.17{/gallery}

Skip to content