Menu Close

Sporto šventė „Sportas – sveikata“ 2019

2019-07-30

Liepos 30 dieną sukvietus gausų būrį draugų pradėjome kasmetinę sporto šventę „Sportas – sveikata“. Šventė buvo pradėta Priekulės socialinių paslaugų centro direktorės Vilijos Lingienės pasveikinimo žodžiu ir nuoširdžia padėka dalyviams. Džiaugiamės, kad kasmet atvyksta mūsų šaunūs ir energija trykštantys draugai: Gargždų socialinių paslaugų centras, Klaipėdos socialinių paslaugų centras „Danė“, Skuodo socialinių paslaugų šeimai centras, Viliaus Gaigalaičio globos namai, Macikų socialinės globos namai ir žinoma Priekulės socialinių paslaugų centras. Visi buvo parengę komandų pristatymus ir šūkius. Prieš pradedant atlikti sportines užduotis reikalingas apšilimas, taigi, visi šventės dalyviai susibūrė bendrai mankštai „Zumbos ritmu“. Be galo džiaugiamės, kad į mankštos šokį prisijungė ne tik komandų dalyviai, bet ir sirgaliai.

Estafečių maratoną pradėjome šlapia užduotimi, kuri visiems labai patiko, nes kiekvienas gavo progą sušlapti ir atsivėsinti šiltą vasaros dieną. Visos komandos aktyviai dalyvavo užduotyse, nestokojo energingos, nepabijojo sudėtingesnių ir judresnių užduočių. Smagu, kad įveikėme net sunkiausias užduotis. Svarbiausias šio renginio tikslas – ne laimėti, o bendrauti, pasisemti geros nuotaikos. Žinoma, visi buvo apdovanoti padėkomis ir mūsų klientų su meile darytomis dovanėlėmis. Kiekviena komanda gavo po skanią, gaivią, didelę dovaną – arbūzą. Po sunkaus ir aktyvaus laiko mūsų laukė draugiškas vaišių stalas gamtoje, šiltas bendravimas ir smagi muzika.

Dėkojame visiems šventės dalyviams ir Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazijai už pagalbą bei bendradarbiavimą. Linkime visiems sveikatos, stiprybės, ištvermės ir gerų nuotaikų. Lauksime sekančių susitikimų…

Užimtumo specialistė Jūratė Mažonienė

{gallery}19.08.01{/gallery}

Skip to content