Menu Close

Sveiki sulaukę Drakono metų!

Nuo senų laikų tikima, kad Naujųjų metų naktis stebuklinga. Išlydėdami senuosius ir pasitikdami naujuosius metus džiaugsmingai, su užsidegimu ir viltimi žiūrime į ateitį. Paslaptys ir pranašystės visada intriguoja, tad smalsaudami su vaikais pasidomėjome šių metų prognozėmis. 2024-ieji pagal Kinų horoskopą – žaliojo medinio Drakono metai. Pagal Rytų kalendorių Drakonas laikomas stipriausiu Kinų horoskopo ženklu, simbolizuojančiu galią, drąsą, jėgą ir energiją. Drakono metai laikomi labai sėkmingais, nes šis gyvūnas garsėja kaip subalansuota, rami, bet kartu tikslinga ir charizmatiška būtybė. Pasak kinų išminties, Drakonas padeda kryptingiems žmonėms, kurie siekia tobulėti ir nebijo klysti.

Apgalvoję, padiskutavę su draugais, laiškuose užrašėme savo siekius, tikslus ir pasižadėjimus, kokie būsime, ką nuveiksime, ko išmoksime 2024 metais.

Kokie sėkmingi bus atėję metai priklauso ne tik nuo metus globojančio simbolio, bet daugiausia nuo mūsų pačių… Kurkime stebuklus, dalinkimės gerumu, daugiau šypsokimės, dažniau apkabinkime vienas kitą, mokykimės džiaugtis mažais dalykais ir siekime savo svajonių!

 

Socialinė darbuotoja Simona Vaitkė

Skip to content