Menu Close

Vaikų dienos centro šeimų šventė

2019-06-21

Birželio 20 d. sodyboje „Pas brolius” vyko kasmetinė Priekulės vaikų dienos centro lankytojų šeimų šventė. Šios šventės tikslas yra suburti lankytojus ir jų šeimos narius, stiprinti bendruomeniškumą vaikų dienos centre, patirti kartu daug teigiamų emocijų.

Šventė prasidėjo nuo visų susirinkusiųjų pasveikinimo. Po to, šventines linksmybes mums padėjo kurti švenčių organizavimo studijos „Linksmas lagaminas” personažai – indėnai. Dvi komandos turėjo varžytis estafečių rungtyse, sukurti savo komandos šūkį, indėnai papuošė visų norinčiųjų veidelius, kartu pūtėm didžiulius muilo burbulus, valgėme spragėsius. Po šių linksmybių visi kartu pasistiprinome pietumis – keptomis dešrelėmis. Antroje šventės dalyje visi dalyviai galėjo išbandyti specialiai įrengtas 4 erdves: aktyvaus poilsio, kūrybos, palinkėjimų sienos ir atsipalaidavimo. Aktyvaus poilsio erdvėje, kas norėjo pajudėti, galėjo pasiimti kamuolių, badmintono raketes ir pan. Atvykę į kūrybos erdvę, buvo kviečiami pasitelkti savo fantaziją ir iš esamų priemonių sukurti po dovaną savo šeimos nariui. Taip pat, kad šventę galėtume prisiminti dar ilgai, šventės dalyviai buvo raginami parašyti palinkėjimą, palikti savo piršto atspaudą ant palinkėjimų sienos. Galiausiai, visi, kurie norėjo akimirką atsikvėpti, galėjo aplankyti atsipalaidavimo erdvę ir skirti laiko relaksacijai, ramiems pokalbiams ar žaidimams.

Norime padėkoti visiems atvykusiems ir dalyvavusiems šventėje. Ir, žinoma, itin esame dėkingi sodybos šeimininkui Donatui Urbonavičiui, kad mums priėmė. Ačiū jums!

Šventė surengta LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos finansuojamo vaikų dienos centrų projekto „Būkime drauge“ lėšomis.

 

Psichologė Laura Mažonaitė

{gallery}19.06.29{/gallery}

Skip to content