Menu Close

VASAROS PALYDĖTUVĖS

2022-08-31

Ko gero vienas iš gražiausių bei smagiausių metų laikų yra vasara. Kuri taip greitai pralekia, tarytum vėjas. Palikdama nuostabiausius, džiugiausius prisiminimus mūsų mintyse.

Paskutinė šios nepakartojamos vasaros išvyka įvyko rugpjūčio 31 d. Kuomet su paslaugų gavėjais išsiruošėme į daugelio pamėgtą kurortinį miestą – Palangą. Čia visi turėjo galimybę apsilankyti populiariame iliuzijų name „Eureka“,  kupiname paslapčių ir magijos pramogų komplekse. Paslaugų gavėjai ne tik sudalyvavo edukacijoje, kurioje išvydo eksperimentų šou, bet ir prasmingai bei turiningai praleido laiką išbandydami save įvairiuose žaidimuose, pojūčių užduotyse.

Vykstant į Palangą, vienas iš tikslų buvo nueiti prie jūros. Pasimėgauti saulės dalinamais spinduliais, pasigėrėti jūra. Tad užkandę ir pasmaguriavę ypatingo skonio ledais, leidomės jūros link. Pabuvoję prie jūros bei pasivaikščioję ant Palangos tilto grįžome į autobusus ir kupini neišsemiamų, smagių įspūdžių grįžome į centrą.

Iš paslaugų gavėjų girdime, kaip svarbu ir kiek daug džiaugsmo jiems suteikia galimybė dalyvauti išvykose. Pastebėjome, jog po išvykų gavėjai tampa laimingesni, labiau motyvuoti siekti, veikti, tobulėti bei pasitikėti savimi.

Socialinė darbuotoja Džiuljeta Pareigienė

{gallery}22.09.04{/gallery}

Skip to content