Menu Close

Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ 2017. Atpažink. Išvenk. Sustabdyk.

Patyčios – vis dar labai skaudi ir aktuali problema mūsų visuomenėje, kuri ypatingai paliečia mokyklinio amžiaus vaikus. Įgyvendinant socialinės apsaugos ir darbo ministerijos finansuojamą projektą „Būkime drauge“ Priekulės socialinių paslaugų centras tęsia tradiciją ir kovo 20-24 dienomis dalyvavo visuotinėje iniciatyvoje „Veiksmo savaitė be patyčių 2017“. Vaikų dienos centrą lankantys vaikai noriai įsitraukė į vykusias prevencines veiklas. Kovo 21 d. vyko informacinė paskaita – diskusija „Patyčios skaudina“, kurios metu buvo aptariami aktualūs klausimai. Paskaitos pabaigoje žiūrėjome informacinį filmuką „Kaip man gali padėti vaikų linija?“.

Kovo 22 – 23 dienomis vaikų dienos centro lankytojai „augino“ gerumo ir draugiškumo žiedus, kuriuose rašė frazę „Gyvenimas yra gražus, nes…“. Šie pavasariniai gėlių žiedai papuošė vaikų dienos centrą ir kiekvieną kartą žiūrint į juos prisiminsime – mes siekiame, kad kiekvienas vaikas turėtų gražią vaikystę be patyčių.

Kovo 24 d. vykdėme socialinę akciją „Spalvoti pozityvių minčių balionai“. Vaikai su penkiasdešimčia spalvotų balionų išėjo į Priekulės miestelį, kuriame praeivius kvietė prisijungti prie šios gražios iniciatyvos. Dovanojome žmonėms nuoširdžias šypsenas ir pavasarinių spalvų balionus su pozityviomis mintimis, kuriomis norėjome atkreipti dėmesį į visuomenėje paplitusią problemą – patyčias. Siekėme, kad kiekvienas praeivis išgirstų, kad ši problema egzistuoja ir mes jos negalime ignoruoti.

Kovo 27 d. vyko baigiamasis akcijos „Savaitė be patyčių“ renginys. Pristatytos vykusios veiklos, fotografijos, video siužetai, apdavanoti aktyviausiai dalyvavę vaikai.

Prisiminkime, kad kiekvienas esame atsakingi ne tik už tai, ką darome, bet ir už tai, ko nedarome! Patyčios bijo mūsų nepritarimo – nelikime abejingi!

 

 Užimtumo specialistė Gintarė Berenytė

{gallery}17.04.04{/gallery}

 

Skip to content