Menu Close

2020 m. rudeninė „Maisto banko” akcija, pakvietė pasidalinti su nepasiturinčiais

2020-10-23/24 d., Priekulės socialinių paslaugų centro savanoriai (14 darbuotojų) prisijungė prie organizuojamos Labdaros ir paramos fondo „Maisto bankas” akcijos. Jos metu, geros valios žmonės (173 aukotojai) paaukojo ilgiau galiojančių maisto produktų, iš viso- 499 vnt. maisto produktų bei higienos priemonių. Įstaigos savanoriai akcijoje dalyvavo penktadienį (2020-10-23, nuo 15.00 val. iki 21.00 val.) ir šeštadienį (2020-10-24 sutrumpintai, nuo 10.00 val. iki 16.30 val. dėl savanorių ligos, prieš tai laiką suderinus su „Maisto banko” Klaipėdos padalinio vadovais).

IKI ECO-PRIEKULĖ prekybos centre akcijos savanoriai, sveikindamiesi su pirkėjais, kvietė geros valios žmones nupirkti ir su stokojančiais pasidalinti ilgiau galiojančiais maisto produktais. Surinkti maisto produktai yra sandėliuojami įstaigos patalpose. Vėliau bus suruošti maisto krepšeliai ir perduoti stokojantiems mūsų įstaigos paslaugų gavėjams bei Priekulės socialinių paslaugų centro aptarnaujamų seniūnijų (Priekulė, Agluonėnai, Veiviržėnai, Judrėnai) stokojantiems gyventojams.

Esame labai dėkingi, kurie penktadienį ir šeštadienį, užsukę į prekybos centrą IKI ECO-PRIEKULĖ, pasidalino maisto produktais su tais, kurie šiandieną, jūsų dėka, galės pasidžiaugti savo pietų ar vakarienės stalo gėrybėmis, kurios neretam bus kitokios.

Labai noriu tikėti ir nuoširdžiai linkiu, kad kiekvienas geras ir nuo širdies daromas darbas, sugrįžtų didžiausiu kaupu, pamažu sąmoningai, keisdamas mūsų krikščionišką pasaulėžiūrą.

P.S. „Maisto banko” Klaipėdos padalinio vadovai nuoširdžiai dėkoja visiems, aukojantiems produktus,  padedantiems savanoriška veikla ir/ar aukojantiems lėšų.

 

Direktoriaus pavaduotoja socialiniams reikalams

„Maisto banko” koordinatorė Irena Skrabienė

{gallery}20.10.25{/gallery}

Skip to content