Menu Close

Bėgimo varžybos „Priekulės Vingis“

Rugpjūčio 8 d. Priekulės vaikų dienos centro lankytojai dalyvavo bėgimo varžybose „Priekulės Vingis“, kuriose rungėsi keturios vaikų grupės. Šiose rungtynėse dalyvavo ir patys mažiausi ir didžiausi centro lankytojai. Vaikai buvo kupini ryžto ir noro nugalėti. Atvykę į Priekulės „Vingio“ parką sustojome į vieną didelį ratą ir atlikome apšilimą, kiekvienas dalyvis rodė po vieną pratimą skirtingiems kūno raumenims apšilti. Po intensyvios mankštos skubėjome prie bėgimo ruožo, kur mūsų laukė didžiosios varžybos. Vaikai nekantraudami „strikinėjo“ prie starto linijos ir laukė varžybų pradžios. Varžybose visiems sekėsi puikiai, vaikai bėgo paaukodami visas sukauptas jėgas. Varžyboms pasibaigus iš kiekvienos komandos buvo išrinkta po vieną I-osios vietos nugalėtoją.

Baigę bėgimo rungtį vaikai dalyvavo komandinėse varžybose, kuriose reikėjo nurodytoje „Vingio“ parko teritorijoje surasti 8 paslėptas komandų vėliavėles. Visoms keturioms komandoms sekėsi puikiai, vaikai liko patenkinti pasiektais rezultatais.

Po individualių ir komandinių rungčių vyko apdovanojimai, pirmųjų vietų nugalėtojai gavo iškovotas dovanas ir diplomus, o likusieji džiaugėsi gardžiais paguodos prizais.

Linksmiausias buvo varžybų užbaigimas, vaikai žaidė vandens balionų karą, laistėsi vandeniu. Vaikų veiduose žibėjo šypsenos, o parke aidėjo skardus vaikų juokas.

Socialinė darbuotoja: Gintarė Berenytė

{gallery}17.08.18.2{/gallery}

Skip to content