Menu Close

ŽYGIS „PRIEKULĖ – DITUVA“

Rugpjūčio 10 d. Priekulės vaikų dienos centro lankytojai keliavo į tradicija tapusį „Ištvermės žygį“. Šiais metais buvo nuspręsta žygiuoti šešis kilometrus į Dituvą. Nuo pat ankstaus ryto vaikai nekantriai laukė žygio pradžios, susirinkę reikiamus daiktus patraukėme tikslo link. Oras tądien buvo tinkamas žygiui, saulutė buvo pasislėpusi už debesų, pūtė šiltas vėjelis. Žygyje dalyvavo net ir patys mažiausieji vaikų dienos centro lankytojai. Vaikai žygiavo greitu tempu, pasišnekučiuodami ir pajuokaudami, jų veidus puošė plačios šypsenos.

Greitai pasiekėme savo žygio tikslą – vaikų žaidimų aikštelę, kuri įrengta sodų bendrijoje „Dituva“. Šioje žaidimų aikštelėje vaikai turėjo daug veiklos: vieni žaidė tinklinį, kiti futbolą, treti dūko ant sūpynių ir karstyklių. Prisižaidę ir prisidūkę vaikai išalko, todėl vyko piknikas gamtoje. Visi drauge susėdę ant kilimėlių skanavome įvairių vaišių, o troškulį malšinome įvairiais gaiviaisiais gėrimas.

Popietės pabaigoje diplomais ir saldžiomis dovanėlėmis buvo apdovanoti visi ištvermingieji Priekulės vaikų dienos centro lankytojai dalyvavę žygyje „Priekulė – Dituva“.

 

Socialinė darbuotoja: Gintarė Berenytė

{gallery}17.08.18.1{/gallery}

 

Skip to content