Menu Close

„DRAUGYSTĖS ŠVENTĖ 2022“, TEMA – „DISKO RITMU“

2022-11-18

Pasaulyje nėra didesnio turto už draugystę ir nuoširdų bendravimą. (Kanadiečių sėkmės mokytojas John Kehoe).

Štai ir praūžė tradicinė „Draugystės šventė 2022“, kurios šių metų tema – „Disko ritmu“. Šiemet kartu su draugais nusikėlėme į labai linksmą, spalvingą, blizgų, spalvotą laikotarpį 70-uosius – 90-uosius metus. Kodėl pasirinkome būtent tokią šventės temą? Todėl, kad  Disko stilius yra ryškus ir šiek tiek lipnus, o svarbiausia – tai šokiai iki begalybės ir puikios nuotaikos. Pasitelkę savo kūrybiškumą, fantaziją, visišką saviraiškos laisvę draugai kūrė ir pristatė savo disko stiliaus šokius.  Pasirodymai buvo labai smagūs, kostiumų grožis ir spindesys stebinantis.

Šventę pradėjome Priekulės socialinių paslaugų šokio pasirodymu „Disko ritmu“. Toliau keliavome disko šokio ritmu su  BĮ neįgaliųjų centro „Klaipėdos lakštutė“ ir jų šokio pasirodymu “Disco žvaigždės”,  Šilutės socialinių paslaugų centras – šokis “Būk mano varpeliu”, Klaipėdos socialinių paslaugų centro „Danė”  – šokio pasirodymas “Džimi Džimi”, Gargždų socialinių paslaugų centras atvyko su grupe Boney M. ir jų kūriniu “Rivers of Babylon”, mėgavomės Viliaus Gaigalaičio globos namų šokiu  “Boys, Boys Boys”, Macikų socialinės globos namai išjudino visą salę šokio pasirodymu “Ištieskime draugystės ranką”, Šilalės rajono socialinių paslaugų namai ir jų šokio pasirodymas „Letkis“, Dienos veiklos centras, Kretinga pademonstravo tikrą šokio miksą „Ne vienas ir ne vienišas“, o Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių bendrija „Klaipėdos viltis“ žaismingai apsirengę ir žinoma smagia nuotaika papildė šventinę diskoteką. Tarp originalių pasirodymų žaidėme muzikinius šokių žaidimus: „Balionų šokis“, „Muzikinė kėdė“ ir „Atkartok šokio judesį“. Žinoma, kokia šventė be vaišių ir draugiškos diskotekos, kurioje skambėjo disko stiliaus, ritminga muzika. Džiaugiamės, kad turime tokį didžiulį būrį draugų ir kasmet mielai visi susitinkame, turime galimybę pabendrauti, linksmintis.

Dėkojame, visiems dalyvavusiems. Taip pat tariame didžiulį AČIŪ Priekulės kultūros centrui, kurie mus visada mielai priima ir padeda.

„Draugystės šventė 2022“ paliko neišdildomų įspūdžių. Lauksime susitikimo kitais metais…

Užimtumo specialistė Jūratė Mažonienė

{gallery}22.11.16{/gallery}

Skip to content