Menu Close

Kovo 21 d. – Pasaulinė Dauno sindromo diena

2019-03-29

Kaip ir kasmet, taip ir šių metų kovo 21 d. Priekulės socialinių paslaugų centro bendruomenė minėjo Pasaulinę Dauno sindromo dieną. Ši diena ypatinga ir svarbi ne tik tuo, jog viso pasaulio žmonės mūvi skirtingas, spalvotas, išskirtinai ryškias kojines, nebijodami bent dieną pabūti kitokiais. Svarbiausia, kad tądien primenama žmonėms kaip svarbu plėsti tolerancijos ribas, mažinti atskirtį ir formuoti sveiką visuomenės požiūrį į žmones, turinčius Dauno sindromą.

Šiemet minint Pasaulinę Dauno sindromo dieną skatinome vienytis ir jungtis visą Priekulės miestelio bendruomenę, tad kovo 8d. paskelbėme akciją „Spalvingosios kojinės“. Džiugu, jog akcijoje dalyvavo net 36 skirtingų, spalvingų, originalių nuotraukų autoriai. Akcija buvo vykdoma socialinio tinklo „Facebook“ erdvėje nuo kovo 8d., o kovo 21d. renginio, vykusio Priekulės socialinių paslaugų centro kiemelyje metu buvo paskelbti originaliausios nuotraukos autoriai – Augustas ir Airidas, kurie buvo apdovanoti spalvingų, originalių kojinių poromis.

Esame dėkingi visiems, dalyvavusiems akcijoje bei atvykusiems susitikti, paminėti Pasaulinę Dauno sindromo dieną kartu šokant, juokiantis, bendraujant… Dėkojame Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazijos 3c klasės mokiniams ir jų mokytojai Živilei Žmijauskienei už nuostabius, spalvingus ir mielus piešinius. Didelį AČIŪ sakome ir prie renginio išpildymo prisidėjusiems Gabrielei Jovaišaitei ir Simonui Alminauskui, kurių pagalba turėjome galimybę įamžinti vykusį minėjimą vaizdo įrašu ir nuotraukomis iš aukštai!

Meilė chromosomų neskaičiuoja! #nenurašykopalaikyk

Psichologė Goda Almanaitė

 

{gallery}19.03.31{/gallery}

Skip to content