Menu Close

Šventinė šeimai skirta popietė „Atraskime džiaugsmą kasdienybėje”

Tariame didelį AČIŪ artimiesiems
Praskriejusi šeimų ir artimųjų šventinė popietė „Atraskime džiaugsmą kasdienybėje”, buvo kupina džiaugsmo, juoko ir šiltų prisiminimų. Buvo ypatinga diena, kai bendruomenės nariai, jų artimieji susirinko kartu paminėti šventės ir sustiprinti tarpusavio ryšius. 
Šiandien, kai gyvenimo tempas yra itin spartus, daugelis žmonių yra užimti savo kasdieniais reikalais, todėl šventės yra puiki proga atkurti ir stiprinti šeimos ryšius. Tokie susitikimai padeda kurti ir palaikyti artimumo, pasitikėjimo ir bendruomenės jausmą. 

Šventinė popietė prasidėjo maloniu susitikimu ir pasisveikinimu. Visi atėję buvo pasitikti su šypsenomis ir šiltu sutikimu, žinoma, mūsų brangūs svečiai taip pat skleidė šilumą, šypsenas.

Visą popietę lydėjo gyva muzika, eilės, vaidybinis spektaklis bei artimųjų šilti pasidalinimai, prisiminimai, kurie kūrė linksmą ir jaukią atmosferą. 
Buvo be galo džiugu matyti tokį gausų ir vis didėjantį artimųjų ratą. Tariame AČIŪ visiems, nes ši šeimų ir artimųjų šventinė popietė buvo puiki proga praleisti laiką kartu, sustiprinti bendrystės jausmą ir sukurti naujus prisiminimus, kurie ilgai išliks mūsų širdyse.

Skip to content