Menu Close

Zodiako ženklai. Horoskopai. Astrologija – Tai Ne Magija“

 Mūsų bendruomenės centre įvyko įdomus ir edukacinis užsiėmimas tema „Zodiako ženklai. Horoskopai. Astrologija – Tai Ne Magija“ . Užsiėmime dalyvavo įvairaus amžiaus ir interesų žmonės, kurie norėjo sužinoti daugiau apie astrologiją, jos pagrindinius principus ir zodiako ženklus ir jų naudą gerai savijautai. Prasidėjo trumpa įžanga į astrologiją. Susipažinome su astrologijos istoriją, paaiškinome, kaip ji vystėsi ir kokią reikšmę turėjo įvairiose kultūrose ir žmogaus organizme. Kita dalis buvo skirta išsamiai zodiako ženklų bei stichijų apžvalgai. Kiekvienam buvo smalsu sužinoti kaip stichijos valdo žmogaus kūno sandarą, emocijas, mintis bei visą jo aplinką. Kiekvienas iš 12 ženklų buvo pristatytas atskirai, pabrėžiant jų unikalius bruožus, stipriąsias ir silpnąsias puses. Dalyviai sužinojo, kad Avinas yra drąsus ir iniciatyvus, o Vėžys – jautrus ir rūpestingas.
Sužinojome kaip ir kiek įtakos turi astrologija bei visata mūsų sveikatai, emocinei būsenai.
„Zodiako Ženklai ir Astrologija – Tai Ne Magija“ buvo puikus užsiėmimas, kuris ne tik suteikė daug naujų žinių, bet ir sukūrė jaukią atmosferą dalyvių bendravimui ir bendraminčių radimui. Dalyviai išėjo sužinoję daugiau apie save ir aplinkinius per astrologijos prizmę, o taip pat suvokė, kad visi esame vienis.
Smagi dalis – žaidimas “Šarados”, kuriame traukėme zodiako ženklą ir bandėme jį pavaizduoti, o kiti žaidėjai spėjo.
Džiaugiamės, kad šis užsiėmimas patiko ir sudomino mūsų bendruomenę, nes jie ne tik praturtina mūsų žinias, bet ir skatina bendruomeniškumą bei tarpusavio supratimą.
Skip to content