Menu Close

Šventinis renginys „Mamos pasaka“, skirtas šeimos dienai paminėti

2022-05-17

Visais laikais didžiausia ir svarbiausia vertybė buvo šeima. Vos išgirdus šį žodį, kiekvienam prieš akis iškyla skirtingi paveikslai, tačiau visus užlieja šilti jausmai. Tai ne tik visuomenės ląstelė – tai mama, tėtis, brolis, sesuo. Tai ilgi pokalbiai vakarais, tradicijos, šventės, prisiminimai. Kiekvienam ji vis kitokia, sava, tačiau kiekvienam ji pati brangiausia. Šeima – tai meilės mokykla.

2022 m. gegužės 16 dieną nuo ankstyvo ryto uoliai ruošėmės šeimos šventiniam renginiui „Mamos pasaka“, kuriame mūsų paslaugų gavėjai buvo parengę šventinę programą savo tėveliams, globėjams, artimiesiems ir draugams. Šventę pradėjo jaunieji (lėlių teatro) aktoriai, pristatę publikai naują veltinio lėlių teatro spektaklį pagal pasaką „Ropė“. Nuoširdžiu, šiltu pasveikinimu, palinkėjimu visus šventės dalyvius pasveikino centro administracija. Šią ypatingą dieną eilės, dainos, gražūs žodžiai liejosi tarsi upė iš kiekvieno paslaugų gavėjo širdies ir lūpų.

Į šventę susirinkę artimieji buvo pakviesti  kavos, arbatos bei pasivaišinti pyragais, kuriuos su meile jiems kepė patys jaunuoliai. Finaliniu renginio akcentu tapo Igor Ostapenko kūrybinis, trumpametražis nuotraukų filmukas apie gyvenimą ir veiklą centre. Visi galėjo pasidžiaugti užfiksuotomis akimirkomis ir įspūdžiais. Džiaugiamės ir didžiuojamės Igoriu už jo darbą, atsakingumą, norą tobulėti ir augti.

Ačiū visiems tėveliams, artimiesiems, buvusiems kartu ir kūrusiems šventinę nuotaiką.

Užimtumo specialistė Jūratė Mažonienė

{gallery}22.05.07{/gallery}

Skip to content