Menu Close

Tarptautinė pagyvenusių žmonių šventė „Išminties kraitė“

2022-10-03

Klaipėdos rajono senjorai iš Priekulės socialinių paslaugų centro, Gargždų socialinių paslaugų centro, Joanos globos namų bendruomenės, Endriejavo pagyvenusių žmonių bendrijos, Klaipėdos socialinių paslaugų centro „Danė“ spalio 3-ąją skubėjo į Priekulės kultūros centrą, kur pilnutėlėje salėje minėjo Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną. Susirinkusius senjorus pasveikino Priekulės socialinių paslaugų centro direktoriaus pavaduotoja socialiniams reikalams, pavaduojanti direktorę Irena Skrabienė.

Sveikinimai skriejo iš kiekvienų lūpų. Dainos, eilės, gražiausi atvirukai, nuoširdžiausi sveikinimai ir net smagus vaidinimas, tai, gražiausios dovanos vieni kitiems. Gražiausia ir smagiausia dovana – gyvo garso koncertas, kurį senjorams dovanojo šaunus atlikėjas, nuostabaus balso savininkas, plačios širdies žmogus Aidas Tetervovas. Šventę vainikavo šokiai ir vaišių stalas nukrautas rudens gėrybėmis ir pačių keptais gardžiais pyragais. Tai buvo iš tikrųjų Senjorams emociškai svarbus renginys, praturtinęs visą mūsų bendruomenę.

Senjorai, būkite laimingi, pamilkite ir mylėkite save, nieko nebijokite ir nenustokite svajoti. O mes stengsime prisidėti prie Jūsų svajonių išsipildymo!

Socialinė darbuotoja Lilija Šertvytienė

{gallery}22.10.01{/gallery}

Skip to content