Menu Close

Maisto bankas

2022-10-17

Labdaros ir paramos fondo „Maisto bankas“ organizuota akcija įvyko spalio 14-15 d. (penktadienį ir šeštadienį). Priekulės socialinių paslaugų centro 18 darbuotojų savanoriavo Priekulės parduotuvėje „Maxima“. Prie mūsų prisijungė ir talkino studentė Diana, gyvenanti Priekulėje. Dėkojame savanoriams, dėkojame parduotuvės pirkėjams, kurie suaukojo 926 vnt. ilgo galiojimo maisto produktų ir kitų, buityje naudojamų prekių nepasiturintiems.

Priekulės socialinių paslaugų centras, jau 18-ti metai, kaip dalyvauja ir talkina organizacijai „Maisto bankas“, rinkdami produktus ir dalindami surinktą paramą ne tik savo įstaigos paslaugų gavėjams ir/ar jų artimiesiems, bet ir asmenims/šeimoms gaunančioms mažas pajamas, darbo netekusiems, šiuo metu stokojantiems, neįgaliesiems, senjorams. Maisto produktų paketus suruošime ir dalinsime, mūsų įstaigos aptarnaujamų seniūnijų (Priekulė, Agluonėnai, Veiviržėnai, Judrėnai) gyvenantiems nepasiturintiems gyventojams.

Kviečiame drąsiai kreiptis, į mūsų įstaigą, šiais telefonų Nr. (846)454 011 bei 868447408, jeigu tokių žmonių pažįstate ir/ar gyvena jūsų kaimynystėje ir matote, kad, jiems, būtų reikalinga ir naudinga tokia vienkartinė pagalba maistu.

Nuoširdžiai tariame AČIŪ visiems už JŪSŲ gerumą!!!

     P.S. Suteikiu atgalinį ryšį ir informaciją apie 2022 m. kovo 25-26 d., įvykusią akciją „Maisto bankas“. Šios akcijos metu, parduotuvėje „Maxima“ pirkėjai buvo suaukoję 987 vnt. ilgo galiojimo maisto produktų ir kitų, buityje naudojamų prekių nepasiturintiems. Visi 987 vnt., kurių vertė – 1130,45 Eur., buvo išdalinti Klaipėdos r., Priekulės, Agluonėnų, Veiviržėnų bei Judrėnų seniūnijų nepasiturintiems gyventojams. Iš viso –  48 šeimoms, kuriose gyvena 93 šeimos nariai.

Priekulės socialinių paslaugų centro akcijos „Maisto bankas“ koordinatorė Irena Skrabienė

paveiksliukas

Skip to content